Logi sisse Facebooki, ID-kaardi või Mobiil-ID'ga, et postitada Arenguidee saiti

  • Sisene Facebookiga
  • Sisene ID-kaardiga
  • Sisene Mobiil-ID-ga
  • Tegijad

    Pirko Pirko Konsa
    Tegevjuht
    Tel: +372 616 1100
    Skype: pirko.konsa
    Email: pirko.konsa@arengufond.ee
    Arengufondi tegevjuhi ülesandeks on Arengufondi igapäevase töö korraldamine ja organisatsiooni esindamine erinevates töögruppides.
    kristjan_lepik-182x273 Kristjan Lepik
    Majandusekspert
    Tel: +372 616 1100
    Email: kristjan.lepik@arengufond.ee
    Kristjan veab Arengufondis Nutika spetsialiseerumise protsessi.
    Peep Peep Siitam
    Energia- ja rohemajanduse suuna juht
    Tel: +372 616 1070
    Email: peep.siitam@arengufond.ee
    Peep tegeleb Arengufondis energia- ja rohemajanduse valdkonna juhtimisega alates 2012. a septembrist.
    Irje Möldre Irje Möldre
    Energia- ja rohemajanduse keskkonnaekspert
    Email: irje.moldre@arengufond.ee
    Irje analüüsib energia- ja rohemajanduse hetkeseisu ning panustab keskkonda arvestavate tulevikutrendide kujundamisse Arengufondis alates jaanuarist 2013.
    Kristiina Kristiina Sipelgas
    Energia- ja rohemajanduse ekspert
    Tel: +372 616 1100
    Email: kristiina.sipelgas@arengufond.ee
    Kristiina tegeleb rohe- ja energiamajanduse valdkonnas energiaühistute ja –ühingute parimate mudelite leidmise ning arendusprotsessiga. Kristiina liitus Arengufondiga 2013. a sügisel.
    Caroline1 Caroline Rute
    Analüütik
    Tel: +372 616 1100
    Email: caroline.rute@arengufond.ee
    Caroline toetab Arengufondis nutika spetsialiseerumise analüüsi valmimist ning analüüsib majandust ja ettevõtlust puudutavaid teemasid laiemalt. Caroline asus Arengufondi tööle augustis 2013.
    Andrus Oks Andrus Oks
    Investeeringute haldur
    Tel: +372 616 1082
    Skype: andrus.oks
    Email: andrus.oks@smartcap.ee
    Andruse hallatavate investeeringute hulka kuuluvad mitmed Eesti suurepärased tehnoloogiaettevõtted. Enne SmartCapi meeskonnaga liitumist juhtis ta meditsiinivaldkonna startupi Myoton, mis arendab uudset diagnostikateenust.
    Stanislav Ivanov Stanislav Ivanov
    Investeeringute haldur
    Tel: +372 616 1084
    Skype: stass.ivanov
    Email: stanislav.ivanov@smartcap.ee
    Stanislav tegeleb finants- ja tehnoloogianalüüsiga, investeerimisotsuste ettevalmistamisega ja läbiviimisega ning portfelliettevõtete arendamise ja juhtimisega. Stanislav liitus Arengufondiga 2010. a sügisel.
    Antti Perli Antti Perli
    Õigusnõustaja
    Tel: +372 616 1103
    Skype: anttiperli
    Email: antti.perli@smartcap.ee
    Antti korraldada on kõik, mis puudutab juriidilisi küsimusi – investeeringute õiguslike riskide analüüs, lepingute ettevalmistamine ja läbirääkimine ning Arengufondi meeskonna ja portfelliettevõtjate nõustamine igapäevastes juriidilistes küsimustes.