Logi sisse Facebooki, ID-kaardi või Mobiil-ID'ga, et postitada Arenguidee saiti

 • Sisene Facebookiga
 • Sisene ID-kaardiga
 • Sisene Mobiil-ID-ga
 • Tervis

  Järjesta põhjal.
  Missing

  mEnnetus: personaliseeritud, mobiilipõhine arengu- ja kasvatustugi lapsevanematele (1)

  Idee keskmes on mobiilipõhine lapsevanematele mõeldud tekstsõnumite programm, mis saadab vanema(te)le lapse arengufaasile vastavat infot ja meeldetuletusi lapse arengu toetamiseks ja mitmesuguste riskide ennetamiseks. Esialgu saavad lapsevanemad tekstsõnumid endale tellida, õnnestumise korral saab programm olla tulevikus ID-kaardi põhiselt universaalne, millest vanemad võivad soovi korral loobuda. Programmi saaks seostada ka teiste e-teenustega nagu näiteks e-kool ja riigi vanemluskampaaniad.

  Missing

  Istumine on eluohtlik tegevus, kui sellega liiale minna (9)

  Alustagem toredamast! Esimesed rõõmud oma sammudest kingib laps emale, kui ta alles emaüsas on. Rütmiliselt jalgadega emakaseina vastu põtkimine arendab last soodsalt nii kehaliselt kui psüühiliselt. Aju vajab informatsiooni keskkonnast, puutetundlikkus on primaarne. Muusikat kuuleme küll kah looteeas, ja see on väga tore, aga nägemise rõõmudeks peab maailm avarduma. Sündimise järel jätkame, aina kui silm lahti, siputamisega. Kas võiksime ka täiskasvanuna sekka, selili end kõnnitada? Miks mitte!

  Missing

  Nutitervise rakendus - MediKeep (0)

  Kas mäletate, milline oli keerulise nimega ravim, mis hästi töötas? Kas mäletate millal tõusis lapsel palavik ja mis järjekorras rohtu andsite? Milline oli ravimi võtmise tulemus või milliseid ravimeid üldse koos võtta ei tohiks? Need on vaid mõned probleemid, mida MediKeep püüab lahendada. Juba täna saab vaadata meie iOS mobiiliversioonis digiretsepte ja hallata koduse ravimikapi sisu. Tulevikus saata aga dünaamilise ja detailse terviseloo vaid näpuliigutusega oma perearstile või eriarstile...

  Missing

  Eesti kuuleb paremini! (1)

  Kuulmislangus on kõige enam levinud sensoorne haigus kogu maailmas - kuulmiskahjustuse all kannatab 16 protsenti arenenud riikide elanikest. Kuulmislangus mõjutab õppimis- ja töövõimet, samas on Eestis tugevalt aladiagnoositud ning abi kättesaadavus on 10X kehvem Lääne-Euroopaga võrreldes. Arenguidee eesmärk on tõsta elanikkonna teadlikkust õigeaegse diagnoosimise kasudest ja jõuda isetasuva ärimudelini, mis võimaldaks Eestis avada erakapitalil baseeruva sõltumatu kuulmiskeskuse.

  Missing

  Droonteek (3)

  Firma „Tuvi“ ellukutsumiseks on Eestis juba poolele teele vastu tuldud, meil on hästi toimiv digiretseptide süsteemi sisestamise ja digiretseptidel alusel ravimite väljastamise süsteem. Tuleb luua digiapteek/E-pood (võibolla see ei taha mahtuda käesolevasse seadusandlusse, aga ma ei leidnud ka vastuolusid). Et mitte luua uusi laosüsteeme oleks see ravimite E-pood varustatud olemasolevate apteekide poolt. Maakondade keskustes, aga võibolla ka mõnes teises punktis(kui see on logistiliselt õige) a

  Missing

  Rahva heaolu spordiinitsiatiiv www.abiratas.ee (2)

  Valikud ja tulemused sõltuvad lapsena kogetust, mõjudes täiskasvanunagi. Sport viib inimeste elujärje paremuse poole. Püüdlus spordis annab võimekuse väljaspool seda.
  Spordiprojektide kaasrahastus on juba olemas, kuid vääratel alustel. Pakun 100% vabatahtlikkusel toimivat süsteemi, milles võitjaks kõik, kes soovivad panustada.
  Saadud vahendid paned oma spordieesmärkide täitudes uuele ringile. Sedasi on Sinu abiratastest kasu kellelgi järgmisel