Logi sisse Facebooki, ID-kaardi või Mobiil-ID'ga, et postitada Arenguidee saiti

 • Sisene Facebookiga
 • Sisene ID-kaardiga
 • Sisene Mobiil-ID-ga
 • Tehnoloogia

  Järjesta põhjal.
  Missing

  Infosüsteemide ja teenuste integraator (taristu). (0)

  Taristu protsesside juhtimiseks ja turvaliseks andmevahetuseks infosüsteemide vahel. Põhirõhk on protsesside juhtimisel, andmete töötlemisel ning turvalisel peer-to-peer andmevahetusel põhinevate teenuste loomisel. Taristus saab kasutada pilvetehnoloogiaid ning juba olemasolevate infosüsteemide poolt pakutavaid teenuseid/andmebaase ning ressursse. Seega on tegemist lahtise arhitektuuriga ning areneva infotehnoloogilise keskkonnaga.

  Missing

  HeliPildiks - Eesti videod loetavaks (0)

  Eesmärk on arendada programm, mis suudab genereerida eestikeelsele videole eestikeelsed subtiitrid. Hetkel selleks ühtegi toimivat lahendust ei ole ja subtiitrite loomine ja videosse lisamine on väga mahukas töö. Meie senised katsetused videole subtiitrite lisamist omajagu lihtsamakas teha on läinud edukalt ja oleme suutnud luua süsteemi, mis kogu protsessi mitu korda kiirendab ja nüüd on huvi seda veel paremaks teha.

  Missing

  Smart Fact – Eesti kui teadmussiirde keskus (0)

  Meie ümber on palju nutikaid seadmeid. Mis oleks, kui informatsioon oleks samuti „tark“? Mis oleks, kui info ise annaks süsteemide abil proaktiivselt kasutajale märku, et teda võiks õigel hetkel ja õiges kohas kasutada? Mis oleks, kui saaksime faktide usaldusväärsuses ja turvalisuses veenduda sama hõlpsalt nagu e-riik aitab täna tuvastada isikuid ja nende tahet? Mis oleks, kui info on semantiliselt seostatud ning vormistatud eeskätt kasutamise olukorda silmas pidades? On see realistlik?

  Missing

  Kiire ostlemine (0)

  Rakendus, mis võimaldaks nutitelefoni või arvuti abil õhtuse poeskäigu päeval telefoni või arvuti vahendusel ära teha.

  Missing

  Kooskõlastuskeskus (0)

  Igasuguste dokumentide kooskõlastamine on aeganõudev ja tüütu tegevus. Iga ametkond ja asutus üritab seda tegevust optimeerida ja lihtsustada, kuid tulemused on väga ebaühtlase kvaliteediga ning loogika ülesehitus jätab tavakasutaja ekslema erinevate kodulehtede, andmebaaside ja kontaktandmete vahel. Mis oleks kui kooskõlastust ja allkirjastamist vajavad dokumendid oleks võimalik laadida üles ühte keskkonda ning vastavatel ametnikel/omanikel/isikutel oleks võimalik näha ja hoiustada dokumente ü

  Missing

  MoePuzzle tehnoloogiaga alustame revolutsiooni moetööstuses Eestist! (15)

  Praegusel ajal toimub maailmas tohutu riiete ületarbimine – nn Fast Fashion. Arenguriikidest saadetakse tonnide viisi riideid läänemaailma, mis juba mõne kuu pärast leiavad tee prügilasse. Minu eesmärk on MoePuzzle abil ületarbimist vähendada ja teadvustada inimesi selle negatiivsetest mõjudest keskkonnale. MoePuzzle on lõputöö projektina valminud uus tehnoloogia, mille põhiosaks on laseriga lõigatud riidetükid ning mida kokku pannes saab endale lihtsal moel riideid ehitada. Just nagu legosid.