Logi sisse Facebooki, ID-kaardi või Mobiil-ID'ga, et postitada Arenguidee saiti

 • Sisene Facebookiga
 • Sisene ID-kaardiga
 • Sisene Mobiil-ID-ga
 • Nutitervise rakendus - MediKeep

  Kas mäletate, milline oli keerulise nimega ravim, mis hästi töötas? Kas mäletate millal tõusis lapsel palavik ja mis järjekorras rohtu andsite? Milline oli ravimi võtmise tulemus või milliseid ravimeid üldse koos võtta ei tohiks? Need on vaid mõned probleemid, mida MediKeep püüab lahendada. Juba täna saab vaadata meie iOS mobiiliversioonis digiretsepte ja hallata koduse ravimikapi sisu. Tulevikus saata aga dünaamilise ja detailse terviseloo vaid näpuliigutusega oma perearstile või eriarstile...

  Inimese kõige kallim vara on tema tervis. Aegunud on mõtteviis, et kõike tervist puudutavat haldab vaid ihuarst. Nutika spetsialiseerumise ühe olulise printsiibina on välja toodud, et terviseandmete haldamine peaks minema rohkem erakätesse ning et inimesed ise näeksid ja haldaksid oma terviseandmeid senisest mugavamalt. MediKeep mobiilirakendus on võtnud suuna, et tänaste probleemide lahendamist saab alustada kodusest ravimikapist - MediKeep mobiilirakendus on ravimikapi meelespea, kuid püüame tulevikus lahendada lihtsal viisil ka teisi terviseteenustega seotud probleeme. Lihtsate andmete dünaamilisemaks ja detailsemaks muutmisel hoiame kokku väärtuslikku visiidiaega arstide juures ja muudame kogu tervishoiusüsteemi kvaliteeti.

  MediKeep mobiilirakendus, ravimikapi meelespea ja terviselogi pidaja on esiti kasulik lapsevanematele, kes hoolitsevad kõigi pereliikmete eest, kroonilistele haigetele või vanuritele. Oleme võtnud laiema suuna ja püüame rakendusest teha kõigile kasutatava abilise.

  Mängime läbi ühe stsenaariumi: olete lapsevanem ja olete MediKeep triipkoodi lugejaga hõlpsalt sisse skänninud kõik oma kodused ravimid. Ühel õhtul tõuseb lapsel kõrge palavik ja otsustate talle anda ühte lastele mõeldud palavikualandajat. Märgite ka MediKeep rakenduses, et pereliikmel - “laps” on “Temperatuur 38,9” ning andsite “palavikualandajat". Lisaks sellele, et interaktiivsest ravimikapist arvutatakse maha 1 annus palavikualandajat, registreeritakse ka sündmuse aeg ja lapse seisund. Rakendus annab muuhulgas teada, et järgmine annus palavikualandajat on võimalik anda 3 tunni möödudes. 1 tunni pärast mõõdate uuesti lapse temperatuuri ja kannate selle rakendusse. Võib juhtuda, et palavik ei allu ravimile või tuleb seda alla võtta korduvalt mitme päeva jooksul. Sellisel juhul rakendus soovitab võimalikke variante, olles registreerinud kogu haigusloo - kõik sümptomid ja tegevused - ühe logina. Vajadusel MediKeep hoiatab, milliseid ravimeid ei tohiks koos võtta. Hiljem on võimalik haiguslugu lihtsalt jagada oma pere- või eriarstiga. Perearsti juures on seega juba täpselt teada, milline oli lapse seisund ja millised ravimid toimisid või ei toiminud. Nii hoiame kokku ka perearstide väärtuslikku aega ja suudame kogu suhtluse muuta dünaamilisemaks ja detailsemaks - kvaliteetsemaks.

  See on vaid üks näide ühe lihtsama ja tüüpilisema olukorra põhjal. Võime näha veelgi suuremat positiivset kasutegurit, kui tegemist on krooniliste haigete või vanuritega, kelle ravimite haldamine ja seisundite meeles pidamine on niigi keeruline - kuid läbi MediKeep rakenduse muutuks see stressivabaks.

  Oleme tänaseks tõestanud, et meil on tiim, kes oskab ja suudab ambitsioonikad plaanid ellu viia. Meil on iOS rakendus - ravimikapi meelespea mitmete lisavõimalustega nagu ravimi infolehtede või digiretseptide vaatamine. Otsime juurde inimesi ja ressursse, et oma ideed kiiremini kasutajateni tuua. Oleme teadlikud, et lihtsad lahenused nõuavad tihtipeale keerulisi süsteeme ja tarku inimesi. Nutika spetsialiseerumiseni!

  Vaata videot: https://itunes.apple.com/us/app/medikeep/id923065565?mt=8
  1920x700.jpg

  Lisa pooltargument

  Lisa vastuargument