Logi sisse Facebooki, ID-kaardi või Mobiil-ID'ga, et postitada Arenguidee saiti

 • Sisene Facebookiga
 • Sisene ID-kaardiga
 • Sisene Mobiil-ID-ga
 • Keeltemaja

  Rekonstrueerida või ehitada Ida-Virumaale ja täita sisuga nn. Keeltemaja.

  Keeltemajas oleksid korruste või sektorite kaupa esindatud kõik endise NSVL-i ja praeguse Euroopa Liidu ning Aasia, Aafrika ja Põhja- ja Lõuna-Ameerika (st. kõigi kontinentide) keeled.
  Nendga õppimiseks ja maadega tutvumiseks koostatakse nn. keelt ja maad tutvustav "pakett", mis koosneks keeleõpikutest, tähtsamatest kirjandusteostest, filmidest, muusikast jne. võib-olla ehk kunstiteoste reprodest ja muidugi üldise kultuuri tutvustusest. Võimalusel sisaldaks see nn. pakett ka reisi vastavale maale nendele inimesele, kes on huvitatud kindlast kultuurist ja keelest.
  Kõik info ja materjalid oleksid kogutud ühte suurde hoonesse, korruste või sektorite kaupa, mis oleks midagi analoogset ERM-i või KUMU-ga (koos toetava infrastruktuuri - kohvikute, puhkenurkade, välipuhkuse aladega) ainult, et multikultuursem ja kompaktsem ja mille nimeks oleks KEELTEMAJA.
  Alati on muidugi teretulnud ka nende inimeste täiendused kollektsiooni, kes on vastaval maal käinud ja tahavad anda oma panuse nende " keelepakettide" ülesehitamiseks.

  Lisa pooltargument

  Lisa vastuargument